menu

Kompendium inwestora

Witamy w naszym Kompendium Inwestora. Na tej stronie znajdą Państwo przydatne artykuły opracowane przez naszych specjalistów, oparte o wieloletnie doświadczenie w branży instalacji OZE. Gorąco zachęcamy do lektury, natomiast jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, na które możemy odpowiedzieć prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny bądź za pomocą formularza u dołu strony.

Pompy ciepła

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat zasady działania pompy ciepła, czym różni się pompa ciepła powietrzna od gruntowej, tu znajdą Państwo odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań dotyczących pomp ciepła.

Dofinansowanie

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi możliwościami dofinansowań do inwestycji w instalacje OZE. Jeżeli szukają Państwo aktualnych informacji na temat źródeł finansowania odnawialnych źródeł energii zapraszamy do lektury.

Strefa wiedzy

Jest to dział zawierający artykuły z przydatnymi informacjami dotyczącymi branży instalacyjnej. Strefa stworzona z myślą o inwestorach chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu projektowania oraz wykonawstwa instalacji sanitarnych.

Potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z nami uzupełniając poniższy formularz
wyślij zapytanie