menu

Chcesz zainstalować pompę ciepła lub fotowoltaikę ale nie posiadasz potrzebnych środków? Skorzystaj z alternatywnych źródeł finansowania

Co raz więcej osób prywatnych i przedsiębiorstw decyduje się na inwestycje w odnawialne źródła energii. Darmowa energia ze słońca, powietrza i ziemi pozwala w znacznym stopniu ograniczyć rachunki za prąd i ciepło w naszych domach. Koszty takiej inwestycji nie są jednak małe, przez co nie każdy może sobie pozwolić na wydatek rzędu kilkunastu tysięcy.

Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy alternatywny sposób na sfinansowanie instalacji. We współpracy z Alior Bankiem oferujemy kredyt ratalny dla klientów indywidualnych oraz leasing dla małych firm i przedsiębiorstw na instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła . Dzięki takim rozwiązaniom nie musisz odwlekać decyzji o montażu odnawialnych źródeł energii lub z niej rezygnować. Pożyczka na ten cel  może sięgać do 60 000 zł, i być rozłożona na 120 rat, atrakcyjne oprocentowanie nawet 0,5%/miesiąc.

W przypadku leasingu bank przygotowuje indywidualną ofertę dla każdego przedsiębiorcy w oparciu o zebrane przez naszą firmę informacje dotyczące rodzaju i wielkości instalacji oraz zdolności finansowych przedsiębiorcy.

W ciągu 24 godzin otrzymasz decyzję o przyznaniu środków finansowych. Nie musisz iść do banku, chętnie pomożemy w zebraniu wszystkich niezbędnych dokumentów do oceny zdolności kredytowej oraz uzyskania kredytu w naszym biurze. Nie musisz też przechodzić przez kolejne etapy programów dotacyjnych jeżeli takowe się znajdą ani oczekiwać na pozytywną lub negatywną decyzje o przyznaniu środków. Wykorzystaj oszczędzony czas i ciesz się nową instalacją. Pieniądze, jakie zaoszczędzisz na rachunkach za energię elektryczną i ogrzewanie z powodzeniem mogą pokryć znaczną część kosztów kredytu.

Nie odkładaj planów do czasu zgromadzenia odpowiednich środków, które mogą nigdy nie nadejść. Skontaktuj się z nami i zainwestuj w odnawialne źródła energii. Pozwól nam sobie pomóc i rozpocznij swoją inwestycje już dziś.

Potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z nami uzupełniając poniższy formularz
wyślij zapytanie