menu

Mitsubishi

Jeśli myślisz nad zmianą dotychczasowego systemu grzewczego na pompę ciepła lub szukasz dofinansowania do pomp ciepła,

 skontaktuj się z nami!

 

 

POWIETRZNA POMPA CIEPŁA MITSUBISHI ECODAN

Wprowadzając pompy ciepła powietrze-woda Ecodan, Mitsubishi reaguje na zapotrzebowanie rynku gdzie występują alternatywne techniki ogrzewania oparte na zasobach odnawialnych. Firma Mitsubishi ze względu na duże doświadczenie w dziedzinie klimatyzacji ma duży zasób wiedzy oraz opatentowanych rozwiązań które powstały na przestrzeni wielu lat badań i przeprowadzanych doświadczeń w różnych warunkach.

Mitsubishi stworzyło dzięki temu system pomp ciepła Ecodan.

Od opatentowanego urządzenia Zubadan Inverter poprzez zoptymalizowany proces odszraniania po regulacje oraz elektroniczne sterowanie. Dzięki temu klienci decydujący się na ten system mogą liczyć na ogrzewanie w pełni ekologiczne oraz nowatorskie i bezpieczne.

 

NOWE TECHNOLOGIE W URZĄDZENIACH MITSUBISHI

Aktualne jednostki zewnętrzne z technologią Zubadan Inverter oraz z Power Inverter w tym roku zostały całkowicie zmodyfikowane. W wyniku uzyskano urządzenia które otrzymały zupełnie nową obudową, ale przede wszystkim został obniżony poziomu ciśnienia akustycznego aż o 10 dB(A) co zapewnia bardzo wysoki komfort w obszarach gęstej zabudowy.

Pompy ciepła ECODAN oferują 5-letnią gwarancje. Jest to duża zaleta tego systemu potwierdzająca jakość i trwałość jaką oferuje producent tych urządzeń.

 

WŁAŚCIWOŚCI URZĄDZENIA

  • Klasa efektywności urządzęń A+++.
  • Pompy ciepła Mitsubishi korzystają z czynnika chłodniczego R32 który jest bardziej przyjazny środowisku niż R410A (najpopularniejszy obecnie czynnik chłodniczy stosowany w chłodnictwie).
  • Cichsza praca oraz bardziej wydajna od poprzedniej generacji.
  • Możliwość uzyskania 600C bez wspomagania grzałek elektrycznych.
  • Zwiększony gwarantowany zakres pracy grzania z -15°C w poprzednim modelu Eco Inverter do -20°C obecnie.
  • Sprawdzona automatyka z pomp ciepła Ecodan,  wraz z rewolucyjnym systemem regulacyjnym autoadaptacjnym Mitsubishi Electric.
  • Możliwość łączenia jednostki zewnętrznej z wewnętrzną w dużej odległości między sobą (nawet do75 m) pozwalając dopasować się do każdego układu budynku oraz działki.