menu

Raty Santander Consumer Bank S.A.

Kupuj na raty z Santander

 

Korzyści

  • wygoda - kredyt bez wychodzenia z domu
  • rata dopasowana do Twoich możliwości
  • okres kredytowania nawet do 84 równych rat miesięcznych
  • do 50 000 zł (kredytowana wartość zakupionych towarów) 

Minimum formalności

  • proste zasady przyznawania kredytu
  • szybka decyzja kredytowa

 

 

Pompy ciepła Eco-Technika


Symulator rat

Infolinia: 195 00 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora)

Pobierz ulotkę

Ulotka

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 5,79% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 16.03.2021 r. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Eco-Technika Piotr Dunas występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem Eco-Technika Piotr Dunas.

  1. Przykład: Kupując towar za 60 000 zł możesz wpłacić 10 000 zł, a pozostałą cenę towaru wraz z kosztami kredytu, możesz spłacić w ratach. Minimalna kwota kredytu wynosi 100 zł.
  2. Czas liczony od momentu uzyskania i potwierdzenia przez Bank wymaganych danych: o tożsamości, wysokości i źródle dochodów wnioskodawcy, niezbędnych do wydania decyzji kredytowej.
  3. Pakiet Usług Bankowych Gold obejmuje wszystkie usługi świadczone w ramach Pakietu Usług Bankowych Silver oraz usługę prolongaty spłaty raty (tzw. wakacje kredytowe). Więcej informacji na stronie www.santanderconsumer.pl/gfx/santander/userfiles/_public/kredyty_ratalne/dokumenty/pakiet_uslug_bankowych.pdf
Potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z nami uzupełniając poniższy formularz
wyślij zapytanie