menu

O nas

Historia Firmy

 

fotowoltaika

Firma powstała w 2007 roku. Podstawową jej działalnością była realizacja projektów z zakresu wentylacji i klimatyzacji na powierzchniach wielkogabarytowych. Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu w kierowaniu robót instalacyjnych do roku 2010 zespół Eco-Technika współpracował jako podwykonawca m. in. z firmą Frapol z Krakowa oraz firmą HTG z Wiednia.

Od 2008 roku rozwijana jest działalność firmy związana z OZE. Pierwszą instalacją z pompą ciepła w technologii bezpośredniego odparowania wykonano przy wykorzystaniu produktów marki Sofath. Od tego czasu nasz zespół stale poszerza wiedzę z zakresu montażu instalacji pompy ciepła z powietrznym oraz gruntowym wymiennikiem ciepła.

W roku 2012 firma wprowadziła do swojej oferty instalacje fotowoltaiczne, które każdego roku zyskują coraz większą popularność. Niesłabnącym zainteresowaniem klientów cieszy się połączenie instalacji ogrzewania z pompą ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej - rozwiązanie wysoce energooszczędne.

Od marca 2017 roku znajdujemy się na liście wykonawców rekomendowanych przez Gminę Miejską Kraków realizujących zadania z zakresu montażu pomp ciepła w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, poprzez oferowanie najwyższej jakości usług i produktów. Najważniejsze dla nas jest dążenie do poprawy komfortu i jakości życia poprzez popularyzację odnawialnych źródeł energii w regionie małopolskim oraz na terenie całej Polski.

Wizja

Być uznanym specjalistą w dziedzinie nowoczesnych instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Stopniowe zwiększenie udziału ekologicznych rozwiązań w zakresie instalacji ogrzewania,  wentylacji oraz produkcji energii elektrycznej.

Wartości

 Jakość

Najwyższa jakość i zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze. Nasze realizacje wykonujemy z dbałością o każdy element instalacji, wybierając optymalne rozwiązania spełniające indywidualne oczekiwania każdego klienta. Wiemy też, że ostateczna jakość naszych usług wynika z jakości i niezawodności naszych dostawców.

 Doświadczenie

Zdobyte podczas wieloletniej pracy powoduje, że jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem na wszystkich etapach współpracy. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz przynależymy do Małopolskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

 Relacje

Powodzenie każdej inwestycji wymaga właściwej komunikacji między inwestorem a wykonawcą, dlatego dbamy o kontakt z klientem na wszystkich etapach współpracy. Podczas wstępnej wyceny wykonania zlecenia, w trakcie jego realizacji, a także po uruchomieniu instalacji.

 Odpowiedzialność

Proponowane przez nas rozwiązania to instalacje zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz niezawodność ich użytkowania. Zapewniamy zatem wsparcie naszych doradców również po zrealizowaniu zlecenia.

 

Jak działamy

1

Kontakt początkowy

Na tym etapie kluczowe jest uzyskanie wszystkich informacji niezbędnych do przygotowania odpowiedniej oferty.
2

Wstępna oferta

W ciagu 48 godzin przygotowujemy ofertę na kompleksowe wykonanie instalacji, dostosowaną do indywidualnych oczekiwań każdego klienta.
3

Spotkanie z klientem

Proponujemy niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą na budowie lub w naszym biurze. Celem spotkania jest dobranie optymalnego rozwiązania, ustalenie szczegółów kluczowych w dalszych etapach realizacji oraz udzielenie przez doradcę odpowiedzi na wszelkie pytania klienta.
4

Umowa

Umowa zawiera wszelkie niezbędne ustalenia co gwarantuje profesjonalne oraz terminowe wykonanie zlecenia.
5

Projekt

Nasze projekty wykonane są przez uprawnionych specjalistów zgodnie ze sztuką inżynierską.
6

Montaż

Etap ten obejmuje wszelkie prace związane z montażem instalacji. Ekipa montażowa realizuje zadania zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem prac.
7

Serwis i wsparcie techniczne

Wiemy, że każda awaria jest bardzo uciążliwa, dlatego nasz zespół stara się w możliwie najkrótszym czasie reagować na wezwanie klienta.
Potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z nami uzupełniając poniższy formularz
wyślij zapytanie