menu

Klimatyzacja

Podstawowym zadaniem klimatyzacji w budynku jest zapewnienie odpowiedniego mikroklimatu w ciągu roku. Wentylacja mechaniczna zapewnia napływ świeżego powietrza, wstępnie je oczyszczając. Instalacja centralnego ogrzewania zapewnia ciepło zimą. Jednak tylko klimatyzacja jest w stanie zapewnić napływ chłodnego powietrza latem, ciepłego zimą z równoczesnym osuszaniem oraz nawilżaniem nawiewanego powietrza. Parametry te pozwalają kontrolować panujące warunki zapewniające komfort przebywania w pomieszczeniu w danej chwili.

Aby klimatyzacja działała prawidłowo, bardzo ważne jest prawidłowy dobór klimatyzatora oraz jego instalacja. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiednie urządzenie. Ponadto posiadamy certyfikaty uprawniające do instalacji, serwisowania oraz konserwacji urządzeń chłodniczych. Od roku 2015 użytkownicy klimatyzacji stają się operatorami tych urządzeń. Zgodnie z Rozporządzeniem o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych nakłada na operatorów wiele obowiązków m. in. zapewnienie instalacji, serwisowania oraz konserwacji urządzenia przez certyfikowanych specjalistów. Mają Państwo więc pewność, że instalacja zostanie wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, a przez lata będzie zapewniać maksymalny komfort użytkowania pomieszczeń w budynku.

W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory wielu znanych i cenionych marek. Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb.

Klimatyzacja w Twoim domu:

  • Pełna kontrola nad temperaturą oraz wilgotnością powietrza
  • Napływ chłodnego powietrza latem
  • Atrakcyjna cena
  • Skontaktuj się z nami aby porozmawiać o idealnym rozwiązaniu dla Ciebie
Potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z nami uzupełniając poniższy formularz
wyślij zapytanie