Szwedzka dotacja do pomp NIBE do 7 tys.zł..

Dofinansowanie w wysokości nawet do 7 000 tys. zł. Liczba urządzeń ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dowiedz się więcej

image
Skorzystaj z dofinansowania

do 7 000 zł.

Wybierz ekologiczne żródło ciepła z dofinansowaniem. Pomożemy dopasować najlepsze urządzenia do Twoich potrzeb. Wykonamy instalację. Skorzystaj z naszego doświadczenia!
Szwedzką Dotację można łączyć z ulgą podatkową i wsparciem w ramach programu „Czyste Powietrze” i „Mój Prąd”.

Zadzwoń
image
WARUNKI SZWEDZKIEJ DOTACJI

Promocja trwa od 15.09.2021 do 26.11.2021 lub do wyczerpania zapasów.

Dotacją objętych jest łącznie 300 sztuk gruntowych pomp ciepła NIBE. Promocja polega na obniżeniu ceny katalogowej wybranych modeli pomp ciepła o kwotę od 2 do 3 tys. zł netto.
Jeżeli razem z pompą ciepła nastąpi zakup zestawu fotowoltaicznego NIBE PV o mocy ≥ 6,4 kW, jego cena zostanie obniżona dodatkowo o 4 tys. zł netto.

Zadzwoń

Niezawodne Pompy Ciepła. Fotowoltaika

Eko rozwiązania dla Twojej Rodziny

Kim jesteśmy?


Od 14 lat zajmujemy się doradztwem, projektowaniem i realizacją instalacji OZE

Najwyższa jakość i zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze. Nasze realizacje wykonujemy z dbałością o każdy element instalacji, wybierając optymalne rozwiązania spełniające indywidualne oczekiwania każdego klienta. Wiemy też, że ostateczna jakość naszych usług wynika z jakości i niezawodności naszych dostawców.

Powodzenie każdej inwestycji wymaga właściwej komunikacji między inwestorem a wykonawcą, dlatego dbamy o kontakt z klientem na wszystkich etapach współpracy. Podczas wstępnej wyceny wykonania zlecenia, w trakcie jego realizacji, a także po uruchomieniu instalacji.

Proponowane przez nas rozwiązania to instalacje zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz niezawodność ich użytkowania. Zapewniamy zatem wsparcie naszych doradców również po zrealizowaniu zlecenia.

Eco Technika - odnawialne źródła energii

Dlaczego warto do nas zadzwonić?

Instalacja wykorzystująca odnawialne źrodła energii to inwestycja na lata. Skorzystaj z naszej wiedzy, wspólnie wybierzemy najlepsze opcje dopasowane do oczekiwań i możliwości budżetowych

Pierwszy kontakt i oferta

Na tym etapie prosimy o udzielenie wszystkich niezbędnych informacji. Następnie przygotowujemy ofertę na kompleksowe wykonanie instalacji, dostosowaną do indywidualnych oczekiwań każdego klienta.

Spotkanie z klientem

Proponujemy niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą na budowie lub w naszym biurze, odpowiadamy na dodatkowe pytania, ustalamy wszystkie szczegóły.

Umowa, projekt, montaż

Po sformalizowaniu ustaleń i akceptacji projektu przystępujemy do prac montażowych zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

Serwis i wsparcie techniczne

Po skończonym wdrożeniu nie zostają Państwo sami - świadczymy serwisowe wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne w całym okresie eksploatacji instalacji

Wybrane opinie naszych Klientów

Sprawdź pozostałe opinie

Rozmawiałem z kilkoma firmami oferującymi pompy ciepła, od początku nie byłem traktowany poważnie, bardzo długi czas na jakąkolwiek ofertę, albo wręcz chcieli naciągnąć żeby "urwać" dla siebie jak najwięcej. W przypadku tej firmy było zupełnie inaczej. Bardzo pozytywna współpraca od początku do końca. Szybkie nadesłanie oferty, szybki termin realizacji montażu pompy. Po uruchomieniu uzyskałem instruktarz jak korzystać z pompy, miałem obawy czy nie będzie to zbyt skomplikowane, bo jestem laikiem w tej kwestii, ale zupełnie niepotrzebnie się obawiałem, a pompa sprawuje się doskonale!


Przemysław T, 26.03.2020

Dziękuję firmie Eco-Technika za montaż wykonany u mnie. Firma wykazała się profesjonalizmem wykonując zlecone zamówienie, terminowością, bezproblemowość i elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb klienta. Duża ilość poświęconego czasu na etapie wdrażania zmiany były szybko rozwiązywane. Otwartość, dyspozycyjność i życzliwa pomoc, za którą dziękuje. Firma zdecydowanie jest godna polecenia. Ciesze się, że poznałam zespól, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki. Dziękuję i gorąco polecam.


Dorota A, 15.03.2020

Moja Firma zleciła Firmie Eco-Technika z Myślenic montaż instalacji fotowoltaicznej na naszych budynkach handlowych w Rabce i Krośnie. Na każdym z tych budynków zostało zainstalowane po 50 kW mocy elektrycznej (180 paneli fotowoltaicznych). Prace nie trwały dłużej niż 5 dni na każdym budynku. Prace wykonane szybko i sprawnie mimo utrudnień technicznych na jednym z budynków który jest pokryty membraną dachową. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Firmę Eco-Technika do wymagających instalacji fotowoltaicznych na budynkach przemysłowych i handlowych.


CERAMPOL Tomczyk i Wspólnicy Sp.J., 08.11.2019

Nasi Partnerzy

Nibe - sprawdzone urządzenia

  • logo Nibe