menu

SZWEDZKA DOTACJA DO POMP CIEPŁA NIBE 2020

 

 

WARUNKI SZWEDZKIEJ DOTACJI

Promocja trwa od 02.03.2020 do 31.05.2020 lub do wyczerpania zapasów.

Dotacją objętych jest łącznie 200 sztuk gruntowych pomp ciepła oraz 200 sztuk powietrznych pomp ciepła NIBE.
Szwedzką Dotację można łączyć z ulgą podatkową i dotacją w ramach programu „Czyste Powietrze” lub „Mój Prąd”.

 

Zamontuj wybraną pompę ciepła wraz z instalacją fotowoltaiczną i nie martw się o rachunki za ogrzewanie i ciepłą wodę!

 

Dotacja przeznaczona jest dla końcowych użytkowników, którzy dokonają zakupu pompy ciepła, za pośrednictwem wybranej firmy instalacyjnej lub dystrybutora w okresie trwania promocji. Firma ECO-TECHNIKA, Piotr Dunas gwarantuje Państwu pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności promocyjnych oraz zapewnia profesjonalny montaż i serwis instalacji.

 

  • Dotacja do pompy ciepła wynosi do 5000zł
  • Dotacja do pompy ciepła zwiększa się o 1000zł przy zakupie rekuperatora NIBE ERS lub GV-HR
  • Dotacja do pompy ciepła zwiększa się o 4000zł przy zakupie zestawu fotowoltaicznego NIBE PV
  • Dotacja do pompy ciepła zwiększa się o 5000zł przy zakupie rekuperatora i zestawu fotowoltaicznego NIBE PV
  • Szwedzką Dotację można łączyć z ulgą podatkową i dotacją w ramach programu „Czyste Powietrze"” lub „Mój Prąd”.

Akcja nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi firmy NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. oraz ewentualnymi rabatami zaoferowanymi przez firmy instalacyjne, w ofertach sporządzanych przed okresem trwania Szwedzkiej Dotacji.

 

ILOŚĆ DOSTĘPNYCH POMP CIEPŁA NIBE

200 sztuk

Ilość gruntowych pomp ciepła NIBE

200 sztuk

Ilość powietrznych pomp ciepła NIBE

 

KILKA KROKÓW DO UZYSKANIA DOTACJI

Skontaktuj się z nami, nasz przedstawiciel przedstawi wszystkie informacje oraz pomoże wypełnić zgłoszenie. Liczba urządzeń objętych promocją jest limitowana - nie zwlekaj!

POBIERZ ULOTKĘ

 


WYBIERZ KWOTĘ DOTACJI

WYBIERZ URZĄDZENIE


Pompy ciepła NIBE

Promocja NIBE

Pompy ciepła pobierają energię z powietrza, gruntu lub wody. Służą do ogrzewania/chłodzenia domów jednorodzinnych  oraz większych budynków mieszkalnych i komercyjnych. Gruntowe pompy ciepła cechuje wysoka efektywność i niski wpływ warunków atmosferycznych na wydajność urządzenia. Powietrzne pompy ciepła pracują mniej efektywnie gdy temperatura na zewnątrz spada, ale z kolei nie wymagają kosztownych prac ziemnych.


System z pompą ciepła i rekuperatorem NIBE ERS/GV-HR

System składa się z gruntowej lub powietrznej pompy ciepła NIBE i rekuperatora NIBE ERS lub GV-HR. Rekuperator w połączeniu z pompą ciepła daje kompletny system zapewniający ogrzewanie, produkcję c.w.u., chłodzenie i wentylację z odzyskiem ciepła, czyli pełny komfort przebywania w budynku, w którym energia pozyskiwana jest w sposób przyjazny dla środowiska i portfela.


System z pompą ciepła i zestawem fotowoltaicznym NIBE PV

System składa się z gruntowej lub powietrznej pompy ciepła NIBE i zestawu fotowoltaicznego NIBE PV o mocy 3, 4, 5, 6, 9, 12, 15 lub 24 kW. Zestaw fotowoltaiczny NIBE PV zawiera moduł komunikacyjny EME do współpracy z pompą ciepła NIBE, umożliwiający wzrost wydajności jej pracy, podczas bieżącej produkcji energii elektrycznej ze słońca. Dzięki takiemu połączeniu, można uzyskać niemal zerowe rachunki za energię.


System z pompą ciepła, rekuperatorem NIBE ERS/GV-HR oraz zestawem fotowoltaicznym NIBE PV

System składa się z gruntowej lub powietrznej pompy ciepła NIBE, rekuperatora NIBE ERS lub GV-HR i zestawu fotowoltaicznego NIBE PV o mocy 3, 4, 5, 6, 9, 12, 15 lub 24 kW. NIBE PV zawiera moduł komunikacyjny EME do współpracy z pompą ciepła NIBE, umożliwiający wzrost wydajności jej pracy, podczas bieżącej produkcji energii elektrycznej ze słońca. Dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy najwyższy komfort przebywania w budynku i niemal zerowe rachunki za energię.


 

 

Wypełnij poniższy formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, przedstawi wszystkie informacje oraz pomoże wypełnić zgłoszenie. Liczba urządzeń objętych promocją jest limitowana - nie zwlekaj!

 

Potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z nami uzupełniając poniższy formularz
wyślij zapytanie