menu

Danfoss

Szukasz ekologicznego ogzrewania dla swojego domu? Chcesz wymienić dotychczasowy kocioł na nowoczesny system grzewczy? Poszukujesz dotacji na pompę ciepła?

Skontaktuj się z nami!

 

danfoss

Pompy ciepła Danfoss korzystając z odnawialnych źródeł energii ogrzewają dom, wytwarzają ciepłą wodę użytkową, podgrzewają wodę w basenie oraz posiadają funkcję chłodzenia. Pompy ciepła Danfoss mogą być jedynym źródłem ciepła działającym samodzielnie jak i współpracować z istniejącym już źródłem ciepła. Danfoss jest liderem produkcji systemów chłodniczych i grzewczych na świecie. Jedno z najnowocześniejszych laboratoriów znajduję się w Szwecji i jest miejscem, w którym znajduje się dział rozwoju i badań gdzie opracowano i wdrożono kilka unikalnych rozwiązań.

dhp-h

DHP-H

Najwyższej jakości glikolowa pompa ciepła wykonana w technologii pompy ciepła z inwerterem. Unikalne rozwiązanie Technologii Gorącego Gazu pozwala na wykorzystanie części energii z procesu ogrzewania na potrzeby produkcji ciepłej wody. Dzięki temu urządzenie jest w stanie jednocześnie dostarczać ciepło na potrzeby ogrzewania domu, a także podgrzewać ciepłą wodę.

 

Potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z nami uzupełniając poniższy formularz
wyślij zapytanie