KREDYT CZYSTE POWIETRZE Z DOTACJĄ

Czyste Powietrze - Zdrowy Wybór

Uzyskaj dofinansowanie w pięciu prostych krokach i wspieraj Cele Zrównoważonego Rozwoju.

Kredyt czyste powietrze


POBIERZ ULOTKĘ

Program CZYSTE POWIETRZE

image

Kompleksowa obsługa - u nas załatwisz wszystkie niezbędne formalności: kredyt i dotację

Chcesz oddychać czystym powietrzem? Wymień stare i nieekologiczne źródła ciepła w Twoim domu. To się opłaca! Nowoczesne źródła ciepła to większa oszczędność energii, a więc też Twoich pieniędzy. Działaj z korzyścią dla siebie, klimatu i wspieraj Cele Zrównoważonego Rozwoju.

Dla kogo jest program Czyste Powietrze?

Dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Pobierz ulotkę

image
WARTO SKORZYSTAĆ Z KREDYTU CZYSTE POWIETRZE (RRSO 5,72%)

Atrakcyjne warunki finansowania

  • oprocentowanie 0%
  • do 37 000 zł dotacji na spłatę kapitału kredytu
  • kwota kredytu do 100 000 zł
  • gwarancja BGK
  • okres kredytowania do 12 lat

Sprawdź, jak w 5 prostych krokach złożysz wniosek o dotację w ramach programu Czyste Powietrze i otrzymasz kredyt. Nasi doradcy pomogą załatwić wszelkie formalności.

Pobierz ulotkę

OFERTA ECO - TECHNIKA

Niezawodne Pompy Ciepła

Eko rozwiązania dla Twojej Rodziny

Kim jesteśmy?


Od 14 lat zajmujemy się doradztwem, projektowaniem i realizacją instalacji OZE

Najwyższa jakość i zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze. Nasze realizacje wykonujemy z dbałością o każdy element instalacji, wybierając optymalne rozwiązania spełniające indywidualne oczekiwania każdego klienta. Wiemy też, że ostateczna jakość naszych usług wynika z jakości i niezawodności naszych dostawców.

Powodzenie każdej inwestycji wymaga właściwej komunikacji między inwestorem a wykonawcą, dlatego dbamy o kontakt z klientem na wszystkich etapach współpracy. Podczas wstępnej wyceny wykonania zlecenia, w trakcie jego realizacji, a także po uruchomieniu instalacji.

Proponowane przez nas rozwiązania to instalacje zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz niezawodność ich użytkowania. Zapewniamy zatem wsparcie naszych doradców również po zrealizowaniu zlecenia.

Eco Technika - odnawialne źródła energii

Dlaczego warto do nas zadzwonić?

Instalacja wykorzystująca odnawialne źrodła energii to inwestycja na lata. Skorzystaj z naszej wiedzy, wspólnie wybierzemy najlepsze opcje dopasowane do oczekiwań i możliwości budżetowych

Pierwszy kontakt i oferta

Na tym etapie prosimy o udzielenie wszystkich niezbędnych informacji. Następnie przygotowujemy ofertę na kompleksowe wykonanie instalacji, dostosowaną do indywidualnych oczekiwań każdego klienta.

Spotkanie z klientem

Proponujemy niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą na budowie lub w naszym biurze, odpowiadamy na dodatkowe pytania, ustalamy wszystkie szczegóły.

Umowa, projekt, montaż

Po sformalizowaniu ustaleń i akceptacji projektu przystępujemy do prac montażowych zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

Serwis i wsparcie techniczne

Po skończonym wdrożeniu nie zostają Państwo sami - świadczymy serwisowe wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne w całym okresie eksploatacji instalacji

Wybrane opinie naszych Klientów

Sprawdź pozostałe opinie

Rozmawiałem z kilkoma firmami oferującymi pompy ciepła, od początku nie byłem traktowany poważnie, bardzo długi czas na jakąkolwiek ofertę, albo wręcz chcieli naciągnąć żeby "urwać" dla siebie jak najwięcej. W przypadku tej firmy było zupełnie inaczej. Bardzo pozytywna współpraca od początku do końca. Szybkie nadesłanie oferty, szybki termin realizacji montażu pompy. Po uruchomieniu uzyskałem instruktarz jak korzystać z pompy, miałem obawy czy nie będzie to zbyt skomplikowane, bo jestem laikiem w tej kwestii, ale zupełnie niepotrzebnie się obawiałem, a pompa sprawuje się doskonale!


Przemysław T, 26.03.2020

Dziękuję firmie Eco-Technika za montaż wykonany u mnie. Firma wykazała się profesjonalizmem wykonując zlecone zamówienie, terminowością, bezproblemowość i elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb klienta. Duża ilość poświęconego czasu na etapie wdrażania zmiany były szybko rozwiązywane. Otwartość, dyspozycyjność i życzliwa pomoc, za którą dziękuje. Firma zdecydowanie jest godna polecenia. Ciesze się, że poznałam zespól, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki. Dziękuję i gorąco polecam.


Dorota A, 15.03.2020

Moja Firma zleciła Firmie Eco-Technika z Myślenic montaż instalacji fotowoltaicznej na naszych budynkach handlowych w Rabce i Krośnie. Na każdym z tych budynków zostało zainstalowane po 50 kW mocy elektrycznej (180 paneli fotowoltaicznych). Prace nie trwały dłużej niż 5 dni na każdym budynku. Prace wykonane szybko i sprawnie mimo utrudnień technicznych na jednym z budynków który jest pokryty membraną dachową. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Firmę Eco-Technika do wymagających instalacji fotowoltaicznych na budynkach przemysłowych i handlowych.


CERAMPOL Tomczyk i Wspólnicy Sp.J., 08.11.2019

Nasi Partnerzy

NIBE - sprawdzone urządzenia | BNP Paribas - atrakcyjne finansowanie

  • logo Nibe
  • logo BNP Paribas